rodinná ekologická farma

Biofarma Pod Hájkem s.r.o.

512 36  Horní Branná 117

IČ           24736261              

DIČ         CZ699003051

               tel. +420 487 989 076

                     +420 910 050 070

web        https://www.ubytovani-stravovani-krkonose.cz

Ubytování a stravování v Krkonoších

Nabízíme kvalitní ubytování v areálu ekologické farmy - v krásné obci Horní Branná - na úpatí Krkonoš. Obec se nachází mezi dvěma turistickými centry - městečkem Jilemnice a městem Vrchlabí.

        Pro větší skupiny hostů  nabízíme pronájem  celé rekreační chalupy s názvem Chata Pod Hájkem. Chata disponuje 16 ti lůžky v pěti ložnicích, společenskou místností a vlastní kuchyní. 

        Pro náročnější klientelu a menší skupinky   nabízíme ubytování v rodinných apartmánových pokojích v  Penzionu Pod Hájkem.  Oba objekty jsou od sebe vzdáleny cca 50 m. V Penzionu Pod Hájkem poskytujeme ubytování se stravováním.

 

    V přízemí Penzionu je prostorná nekuřácká farmářská restaurace, určená ke stravování nejen hostů z Penzionu, ale i hostů z Chaty Pod Hájkem.  Vaříme z lokálních surovin pravou domácí kuchyni, kterou ocení milovníci zdravé stravy i milovníci poctivého jídla z masa. Muží ocení fortelnou "chlapskou" stravu z hovězího masa, pro ženy jsou připravena jídla ze zeleniny, obilnin a pseudoobilnin, dětem uvaříme chutná lehká jídla z telecího masa. Maso je z faremního bio-chovu. Ostatní suroviny pocházejí převážně od dalších spřátelených farem.

FOTOGALERIE

<< 1 | 2

Kontaktujte nás